Individuální poradenské služby

Oceňujete osobní servis a nezávislé poradenství? Sami se rozhodněte, kterou ze služeb využijete.

PRIVÁTNÍ INVESTIČNÍ PORADENSTVÍ

Hledáte způsob, jak ochránit své finance a dosáhnout svých investičních cílů? Chcete mít k dispozici odborníka, který vám bude kdykoli k dispozici? Služba privátního investičního poradenství nabízí individuální přístup, nezávislou analýzu vaší finanční situace a doporučení investičních produktů, které odpovídají vašemu profilu a potřebám. Navíc platíte pouze za poradenství, nikoli provize z prodeje produktů. 

FINANČNÍ PLÁN

Finanční plán představuje komplexní dokument, který popisuje vaši současnou finanční situaci, cíle a strategii pro jejich dosažení. Kromě samotného investičního poradenství stanovuje reálné finanční cíle a způsob, jakým bude cílů dosaženo. 

OSOBNÍ RENTA

Služba plánování osobní renty se zaměřuje na vytváření strategie a plánu pro finanční zajištění klienta v době jeho důchodu. Je určena pro ty, kteří chtějí zajistit pravidelný příjem po ukončení pracovní kariéry a mít jistotu, že budou moci pokrýt své životní náklady a užívat si důchodu bez finančních starostí. 

NEZÁVISLÝ ANALYTICKÝ SERVIS 

Máte již někde svoje investiční portfolio a rádi byste na své straně měli nezávislého odborníka, který Vám poskytne svoje zkušenosti a profesionální pomoc při správě Vašeho majetku? Zároveň chcete mít plnou kontrolu nad svými investicemi? Přesně pro Vás je určena tato služba.

Sjednejte si schůzku ještě dnes

Vybrané reference mých klientů

S panem Obůrkou jsem se na spolupráci dohodl cca před rokem, na základě několika předchozích schůzek a doporučení od člověka, se kterým se o penězích otevřeně bavíme a on již klientem pár let byl. Do té doby jsem byl privátním klientem nejmenované banky, ale s jejich službami jsem nebyl úplně spokojený a hledal jsem někoho, kdo by mi pomohl se správou mých investic. Líbil se mi model placeného poradenství, kde platím poradci přímo, podle vývoje investice. 

Moje pocity po roce spolupráce jsou velmi pozitivní. Veškeré transakce v portfoliu jsou mi předem vysvětleny, neplatím žádné vstupní poplatky, komunikace ze strany pana Obůrky je na velmi dobré úrovni a lidsky jsme si myslím také sedli. Díky pravidelným zprávám mám nyní velmi dobrou kontrolu nad svými financemi a také dobrý pocit z toho, že spolupracuji s někým, kdo je na mé straně. Je to pro mě velký rozdíl oproti bance, kde jsem se cítil spíše jako zákazník a ne jako partner.

Investor 42 let 

Majitel firmy

15 mil. Kč

Jsem velmi rád, že mám příležitost podělit se o svoji skvělou zkušenost se společností Bonfarto PPS a zejména s panem Vojtěchem Obůrkou. Od našeho prvního setkání – které mi, mimochodem, doporučil můj vážený pan právní poradce – mi bylo zřejmé, že Vojta bude k mému portfoliu přistupovat s mimořádnou zodpovědností a pečlivostí. Ten pocit byl víc než, co bych mohl vyčíst z dotazníků nebo profilu na LinkedIn… A první dojem, který jsem získal před sedmi lety, nebyl nikdy zklamán.

Jeho individuální přístup mi pomáhá definovat a pak i důsledně naplňovat mé finanční cíle. Za dobu naší spolupráce Vojta dokázal, že se o mé finance stará, jako by byly jeho vlastními, a možná ještě o něco více. S jistotou mohu prohlásit, že spolupráce s Vámi, Vojto, mi přináší pocit důvěry.

Vaše profesionalita a závazek vůči klientům jsou v dnešním světě vzácné a já s plnou důvěrou doporučuji Bonfarto PPS a pana Vojtěcha Obůrku každému, kdo hledá osobní a angažovaný přístup k řízení svých investic.

Investor 52 let

Manažer

9,5 mil. Kč

S Ing. Obůrkou mě seznámilo doporučení právníka, který poskytoval služby mojí společnosti. Dodnes jsem za ně vděčná. Nejprve ve společnosti Bonfarto, s.r.o. spravoval volné prostředky, které moje firma vygenerovala. Portfolio dovedně rozložil tak, abychom je měli flexibilně k dispozici, kdyby bylo potřeba reagovat na dynamiku IT trhu.

Po prodeji firmy švýcarskému holdingu bylo moje rozhodnutí svěřit naprostou většinu získaného kapitálu opět do rukou pana Obůrky naprosto logické a přirozené.

Líbí se mi, že je ochoten a dokonale schopen investovat nejen podle "číselných ukazatelů", ale bere ohled i na moje osobní preference, kterými si mohu dovolit své finanční operace zatížit – tj. vím, že moje peníze jdou do oblastí byznysu, které mi nejsou proti srsti.

Základem naší spolupráce je několikaletá důvěra. Mám kdykoli "prostřeno" k dotazům. Zároveň však získávám servis, který mne nezatěžuje žádnými nadbytečnými úkony či informacemi, odpovídá mému naturelu a je profesionálně úspěšný.

Investorka 55 let

Emeritní majitelka IT firmy

120 mil. Kč

Chcete-li ověřit moje reference, rád vám poskytnu kontakt na zákazníky, kteří mi k tomu dali předem svolení.